به صورت مجازی و همزمان با دهه اول محرم؛

«سفینه النجاه» توسط هنرمندان مسجدی نمایشنامه‌خوانی می‌شود

نخستین نمایشنامه خوانی مجازی در استان خراسان شمالی با عنوان «سفینه النجاه» به مناسبت ایام محرم و توسط هنرمندان کانون پیامبر اعظم (ص) گرمه انجام می‌شود.

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما ) از خراسان شمالی؛ «حسین شاهرودی»، با اعلام این خبر گفت: نمایشنامه «سفینه النجاه» برگرفته از  کتاب با عنوان «نمایش و نیایش» به قلم  «عفت قلی زاده» است که  به صورت مجازی   نمایشنامه خوانی می شود.

مدیر کانون فرهنگی هنری پیامبر اعظم (ص) گرمه، با اعلام اینکه  این نمایشنامه خوانی ۵ بازیگر دارد که به نقش های این نمایشنامه جان می دهند، افزود: «مهسا نوروزی»، «یلدا السادات  حسینی» ، «آرزو  عطایی»، «زهرا شریفی» و «ام البنین  بانویی» بازیگران  این نمایشنامه هستند و  متن را برای علاقمندان می خوانند.

شاهرودی همچنین ادامه داد: این نمایشنامه برای گروه سنی نوجوان است توسط «ام البنین بانویی»  طراحی و کارگردانی شده است.

وی همچنین اعلام کرد: علاقمندان از پنجم محرم می توانند از طریق فضای skyroom شاهد و شنونده این نمایشنامه باشند.

شاهرودی همچنین از تهیه و تولید بخش اول مستند « هدایت نامه » خبر داد و گفت: این مستند برای جشنواره روح مقاومت آماده شده است که توسط سجاد شکاریان تهیه و کارگردانی شده و  «امیر رضا قنایی» و  «محمدحسین جلالیان» فیلمبرداران این مستند هستند.

وی افزود: در بخش اول خاطرات شهید  «ولی الله محمودیان»  توسط «خلیل علیمرادی» بازگو می شود.

پایان/

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir