کاروان شادی شمیم ولایت را به محله های بجنورد برد

مراسم جشن عید سعید غدیر، به همت کانون فرهنگی هنری و مسجد صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرج الشریف) در قالب کاروان شادی نوجوانان و جوانان، در محله های بجنورد برگزار شد.

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از خراسان شمالی؛  کاروان شادی «شمیم ولایت» همزمان با روز عید سعید غدیر خم و  با اجرای برنامه های متنوع، میزبان مردم منطقه های مختلف شهر بجنورد شد.

اجرای سرود توسط دانش آموزان مسجدی دو گروه «پیروان ولایت» و نیز «کانون ولایت» از اهم برنامه های این کاروان بود که به صورت زنده مورد استقبال عموم مردم قرار گرفت.

همچنین تئاتر خیابانی با موضوع مقابله با شیوع ویروس کرونا توسط دو تن از پرستاران و مدافعین سلامت از نکات ارزنده این کاروان شادی بود که با زبان هنر نکات پیشگیرانه در برابر ابتلا به این بیماری به تماشاگران آموزش داده شد.

کاروان شادی میهمان محله های شهرک حکمت، ویلاشهر، خیابان تختی و شهرک فرهنگیان بجنورد در روز عید غدیر بود.

همچنین مداحی و مولودی خوانی و نیز مراسم  نورافشانی و برگزاری مسابقه فوتبال و تقدیر از دو تیم برگزیده در رده سنی نوجوانان و بزرگسال  از اهم برنامه های این کاروان شادی توسط اهالی مسجد بود.

گفتنی است، طبخ یکهزار و ۱۰۰ پرس غذا و توزیع بین خانواده نیازمند نیز می توان از برنامه های تکمیلی مسجد و کانون صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرج الشریف) به مناسبت عید غدیر می توان نام برد.

پایان /

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir