سه‌شنبه‌های تکریم؛ تقدیر رئیس ستاد فهمای کشور از برگزیده شدن خراسان شمالی در رویداد ملی فهما

#سه-شنبه_های_تکریم در خراسان شمالی با تقدیر رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور از عملکرد نخستین رویداد ملی فهما در این استان همراه شد.

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای فهما از خراسان شمالی: طرح ملی #سه_شنبه_های_تکریم امروز سه شنبه، ۲۱ مرداد ماه جاری  در نشستی صمیمانه که با حضور آیت الله یعقوبی،  نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی و نیز حضور مجازی «حجت الاسلام و المسلمین دکتر ارزانی»، رییس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در  محل دفتر امام جمعه بجنورد و نیز کانون فرهنگ هنری سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد و طی آن از انتخاب خراسان شمالی به عنوان استان برگزیده فهما قدردانی شد.

«حسین فرخنده»، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در این نشست و در ارتباط مجازی با حجت الاسلام دکتر ارزانی، رییس ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور ، ضمن قدردانی از اجرای شایسته رویداد ملی فهما و عزم ملی در این باره، نقش کانون های مساجد را در تبیین ارزش های دینی و فرهنگی مهم و اثر گذار خواند.

وی  در ادامه برگزیده شدن استان خراسان شمالی را در موضوع «فضای مجازی و رسانه» را بسیار ارزشمند خواند و گفت: این شروع جدیدی است و اول راه فرهنگی است.

فرخنده ضمن قدردانی از فعالان کانون های مساجد استان برای حمایت بیشتر از فعالیت کانون و ورود به دومین رویداد فهما  اعلام آمادگی کرد.

«هاشم شیرازیان»، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی نیز گفت: ۳۷۲ کانون فرهنگی هنری مساجد استان  در نخستین رویداد ملی فهما به صورت ۱۰۰ درصدی شرکت کرده و فعالیت ها و ارکان کانون خود را در سامانه بچه های مسجد ثبت کردند.

وی همچنین افزود: کانون های  صاحب الزمان(عجل الله تعالی فرج الشریف)، چهارده معصوم (علیهم السلام)، سلمان فارسی، شهدای اسفیدان،  امام رضا (علیه السلام)، شفا و نیز محبان ازهرا(سلام الله علیها) رأفت ، امامت و مشکات و معراج السعاده جزو ۱۲ کانون برتر اعلام شده در این خصوص نام برد.

گفتنی است، امروز همچنین نخستین برنامه از سه شنبه های تکریم در شهر شیروان، با تقدیر از خانواده شهید «محمدرضا امانی»، تنها خبرنگار شهید استان خراسان شمالی با حضور بر مزار این شهید بزرگوار انجام می گیرد.

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir