جشن غدیر در بجنورد؛

 از راه اندازی کاروان شادی تا طبخ بیش از یکهزار پرس غذای گرم ویزه نیازمندان

 

مدیر کانون فرهنگی هنری صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرج الشریف) منطقه ویلاشهر بجنورد از برگزاری جشن بزرگ غدیر با محوریت راه اندازی کاروان شادی و نیز طبخ غذای گرم ویزه خانواده های نیازمند خبر داد.

 

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از خراسان شمالی؛

«نامور»، مدیر کانون فرهنگی هنری صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرج الشریف) منطقه ویلاشهر بجنورد با تبریک ایام دهه امامت و ولایت و اعلام این خبر گفت:  یکهزار و صد پرس غذای گرم با هدف توزیع میان خانواده های نیازمند به مناسبت عید غدیر و همراهی اهالی این مسجد در منطقه ویلاشهر طبخ می شود.

 

وی افزود: این اقدام طی روزهای پنج شنبه ۱۶ مرداد با طبخ ۲۰۰ پرس و نیز جمعه و شنبه  ۱۷ و ۱۸ مرداد هر کدام ۵۰۰ و ۴۰۰ پرس غذا هدر آستانه و همزمان با عید غدیرخم برنامه ریزی شده و صورت می گیرد.

 

نامور همچنین از راه اندازی کاروان شادی ویژه عید ولایت امری امیر مؤمنان، حضرت امام علی (علیه السلام) به همت فعالان مسجد صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرج الشریف) به عنوان دیگر برنامه مهم در نظرگرفته نام برد.

 

وی افزود: اجرای گروه سرود  نوجوانان مسجدی و اعضای کانون در دو گروه «کانون ولایت» و «پیروان ولایت» و نیز مداحی و مولودی خوانی در مناطق مختلف بجنورد به صورت اجراهای خیابانی طراحی شده است.

 

نامور در ادامه توضیح داد: این کاروان شادی  ابتدا عصر  روزجمعه  ۱۷ مرداد ماه جاری در شهرک حکمت بجنورد و نیز منطقه ویلاشهر اجرا می شود و پس از آن عصر روز شنبه ۱۸ مرداد مقارن با روز عید بزرگ غدیر  در خیابان تختی و شهرک فرهنگیان بجنورد در نظر گرفته شده است.

 

وی اضافه کرد: در تدارک کاروان شادی علاوه کانون مساجد استان، معاونت فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان و نیز حوزه هنری  استان مشارکت دارند.

 

پایان/

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir