در آستانه 17 مرداد، روز خبرنگار؛

 #سه_شنبه_های_تکریم خراسان شمالی میزبان خبرنگاران شبستان شد

سومین هفته از اجرای طرح ملی #سه_شنبه_های_تکریم در استان خراسان شمالی با تقدیر از خبر نگاران فعال خبرگزاری شبستان در این استان همراه شد.

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای )فهما(  از خراسان شمالی، خبرنگاران خبرگزاری شبستان در بجنورد مرکز استان خراسان شمالی  در سومین هفته از اجرای طرح ملی #سه_شنبه_های_تکریم  در این استان طی نشستی صمیمانه مورد تقدیر قرار گرفتند.

«هاشم شیرازیان»، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی (فهما)  در این نشست صمیمانه ضمن تبریک  دهه امامت و ولایت، میلاد امام دهم حضرت امام هادی (علیه السلام) و نیز قرار گرفتن در آستانه عید غدیر خم به ارزش های اطلاع رسانی و اهمیت و تاثیرگذاری توجه به  انعکاس خبر درست اشاره کرد.

وی همچنین تعامل خبرنگاران شبستان با کانون های مساجد را مورد تقدیر قرار داد و گفت: تلاش می کنیم  با همکاری ستاد استانی و تجربیات خبرنگاران در هر کانون یک خبرنگار آموزش داده شود و این مهم نیز با همیاری خبرگزاری شبستان و کانون ها محقق می شود.

شیرازیان، برگزاری دوره آموزشی ویزه خبرنگاران کانون را  مهم خواند و خواست برای اجرای این طرح تلاش بیشتری شود.

در این نشست صمیمانه که به همت روابط عمومی و ستاد ارتباطات رسانه ای فهما در خراسان شمالی برنامه ریزی شده بود با همکاری حوزه فرهنگی هنری و مشارکت بخش اداری این ستاد جامعه اجرایی شد.

گفتنی است، در این نشست از خبرنگاران خبرگزاری شبستان در بجنورد و نیز رابط خبری این ستاد در روزنامه خراسان شمالی تقدیر شد.

یادآوری می شود؛ طرح #سه_شنبه_های_تکریم به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و با هدف شناسایی و تکریم خانواده معظم شهداو ایثارگران و  نیز الگو سازی برای جوانان و نوجوانان، در قالب تکریم چهره های ماندگار، نخبگان و نوجوانان ممتاز و … در عرصه های فرهنگی و هنری، اجتماعی، دینی و علمی محله و نیز تقویت سرمایه های اجتماعی، الگوسازی برای نمازگزاران با رویکرد تربیتی و اصلاح سبک زندگی، شبکه‌سازی و جریان‌سازی در عرصه‌های فرهنگی و ارتقاء فرهنگ عمومی محله، رونق‌بخشی به نماز جماعت تدوین و اجرایی شده است.

پایان/

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir