خدام آستان مقدس رضوی، با استقبال تعدادی از کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان بجنورد، هشتم و نهم تیرماه میهمان مردم این شهرستان می شوند.

هشتم و نهم تیر بجنورد میزبان خدام رضوی می شود

 

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای فهما خراسان شمالی،

 

«محمد رحیمی»، معاون اجرایی طرح زیر سایه خورشید در خراسان شمالی در نشست هماهنگی برنامه های دهه کرامت در این شهرستان  گفت: روزهای یکشنبه و دوشنبه، به ترتیب هشتم و نهم تیرماه و همزمان با ایام دهه کرامت دلباختگان امام هشتم (علیه السلام)  در بجنورد میزبان خدام آستان قدس رضوی است.

 

وی با عنوان اینکه امسال به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا همایش عمومی جوانان رضوی که در سال های گذشته با استقبال عموم رو به رو بود برگزار نمی شود، گفت: ضمن اجرای برنامه ها به صورت مجازی، سعی شده در تدوین برنامه های دیگر، پروتکل های بهداشتی و محدودیت ها و فاصله گذاری بین افراد، به شکل جدی اعمال شود.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری رمضان مسجد امام حسین (علیه السلام) بجنورد دیدار با خانواده جهادگر بجنوردی که در امر مقابله با بیماری کووید ۱۹ خودجوش با دغدغه وارد شد، دیدار با خانواده شهید، بازدید از کارگاه تولید ماسک، بازدید از فعالیت های جوان کارآفرین بجنوردی که در جهش تولید و ایجاد شغل برای افراد پیش گام بوده را از اهم برنامه های مدنظربه مناسبت دهه کرامت و اجرای طرح زیر سایه خورشید در این شهرستان  نام برد.

 

«رحیمی» همچنین در ادامه افزود: برگزاری ویژه برنامه «لحظه های بی قراری» با همکاری صدا و سیما و نیز قدردانی از پرسنل درمان و مدافعان سلامت  در بجنورد نیز خواهیم داشت.

 

گفتنی است، در برگزاری برنامه های زیر سایه خورشید و حضور خدام آستان قدس رضوی در بجنورد، علاوه بر کانون فرهنگی هنری رمضان، کانون فرهنگی هنری امام هادی(علیه السلام)  و نیز کانون علامه امینی (ره) بجنورد مشارکت مستقیم و محوری دارند.

پایان/

 

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir