به همت جوانان مسجدی؛

۱۴۰۰ خانواده منطقه کوی امام هادی (ع) بجنورد، بسته های بهداشتی دریافت کردند


؛

مدیر کانون فرهنگی و هنری امام هادی (علیه السلام) بجنورد، از توزیع بسته های بهداشتی و مواد ضد عفونی کننده توسط فعالان این کانون بین هزار و ۴۰۰ خانواده ساکن کوی امام هادی (علیه السلام) بجنورد خبر داد.

 

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای فهما خراسان شمالی؛

«ابوالفضل سلطانی»، مدیر کانون فرهنگی و هنری امام هادی (علیه السلام) بجنورد، به اقدامات صورت گرفته در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: بسته های بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده توسط فعالان این کانون تهیه و میان هزار و ۴۰۰ خانواده ساکن کوی امام هادی (علیه السلام) بجنورد توزیع شد.

 

وی راه اندازی خودجوش کارگاه تولید ماسک با حضور بانوان مسجدی را در ادامه این اقدامات اعلام کرد و افزود: بر این اساس ۱۰ هزار ماسک تولید و در میان خانواده ها به همراه آب ژاول و نیز مواد ضدعفونی کننده سطوح، توزیع شد.

 

سلطانی، همچنین اضافه کرد: به همت خیرین و جوانان فعال در این کانون ۲۴۰ بسته ارزاق تهیه و بین خانواده های نیازمند شناسایی شده توزیع شد.

 

وی طبخ و توزیع هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان در لیالی قدر را از دیگر اقدامات خودجوش اهالی مسجد محله امام هادی (علیه السلام) بجنورد اعلام کرد.

 

وی بیان کرد: این کانون ماهانه یک رأس گوسفند به همت خیران قربانی کرده و گوشت قربانی را بین ۱۰۰ خانوار توزیع می کند.

 

مدیر کانون فرهنگی و هنری امام هادی (علیه السلام) بجنورد، راه اندازی گروه و کانال فرهنگی و تبلیغی با عنوان «محفل امام هادی (علیه السلام)» در فضای مجازی و تولید محتوای تربیتی و مذهبی را از دیگر اقدامات این کانون در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا برشمرد.

 

سلطانی اضافه کرد: تلاش کردیم تا با تولید محتوای ارزشی و آموزشی، زمینه تقویت روحیه دینی جوانان از جمله صبر، قناعت و ایمان قلبی به رحمت و حکمت های پرودگار متعال را فراهم آوریم.

 

پایان

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir