تشکیل مجلس مقتدر نتیجه درایت آحاد مردم است

اخبار، اخبار ویژه، خبر کانون‌ها، عمومی، مصاحبه ۰ 29

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی به اهمیت انتخابات پیش رو اشاره کرد و حضور گسترده مردم و انتخاب اصلح را مهمترین موضوع حال حاضر و ایستادگی در برابر تحریم های معاندانه دشمنان دانست.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد (فهما)  خراسان شمالی،

هاشم شیرازیان، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی  با اشاره به انتخابات پیش رو، گفت: با توجه به حساسیت هایی در حال حاضر از سوی دشمنان این نظام با آن روبه رو هستیم تلاش همگانی برای شکل گیری مجلسی مقتدر، مهم و اساسی است.

وی برگزاری انتخابات را به منصه ظهور رساندن بصیرت و عزت مردم دانست و بر اهمیت آن تاکید کرد و افزود: تشکیل مجلس مقتدر نتیجه درایت آحاد مردم است و قطعا در شرایط حاضرکه ایران اسلامی در محاصره تحریم های همه جانبه معاندین قرار گرفته، حضور حداکثری  و باشکوه مردم، دشمن را به عقب می راند.

شیرازیان انتخاب اصلح و بهترین افراد از میان کاندیداها مورد توجه قرار داد و در این باره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب  و ویژگی های انتخاب نامزد  شایسته اشاره کرد و بهترین منبع نام برد.

وی افزود: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند لازم است فردی را انتخاب کنیم که به دین مردم، به انقلاب مردم، به دنیاى مردم، به معیشت مردم، به آینده‌ مردم و به عزت مردم اهمیت مى‌دهد.

شیرازیان به حضور گسترده و دشمن شکن ملت اسلامی ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: حضور حماسی مردم نشان داد که توطئه های دشمنان همواره در سیل مردمی غرق خواهد شد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی  در بخشی دیگر به شخصیت شهید سلیمانی اشاره کرد و گفت: سردار شهید همراه و پیش گام حل مشکلات ملت و مدافع حریم زندگی آحاد مردم  بود و این ویژگی مردمی بودن او را تا ابد در دلها ماندگار کرد.

شیرازیان افزود: نماینده مجلس، نماینده آحاد مردم است لذا باید فردی متدین و متخصص، مردمی و برخواسته از دل مردم باشد و با عدالت و کاملا آگاهانه، قابلیت های رشد یک منطقه را بشناسد و در تصویب قوانین سازنده، تلاش کند.

وی شجاعت مقابله و  مبارزه با بی عدالتی ها، بصیر واستکبار ستیز، شجاع و مقاوم در برابر فشار‌های دشمن، دوری از منفعت‌های شخصی و حزبی و نیز  پایبند به اقتصاد مقاومتی و عدم نگاه به بیرون مرز‌ها را با استناد به توصیه های رهبر معظم انقلاب  در انتخاب فرد اصلح متذکر شد.

وی  از برگزاری نشست های بصیرتی و جلسات آگاهی رسانی و تشکیل حلقه های گفتمان  و هم اندیشی را در کانون های مساجد  با موضوع انتخابات و انتخاب اصلح  خبر داد.

وی در پایان از اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد دعوت کردآگاهانه و بصیر با انتخاب فرد اصلح در تشکیل مجلس یازدهم تلاش وافر و اثر گذاری داشته باشند.

  

 

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir