همزمان با هفته بسیج و با حضور قاری بین المللی؛

محفل انس با قرآن کریم در کانون های روستایی خراسان شمالی برگزار شد  

اخبار، اخبار ویژه، عمومی، گزارش تصویری ۰ 18

محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری بین المللی، همزمان با هفته بسیجو به همت کانون های روستایی در روستای بام اسفراین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی؛

محمد حسن حدادی، مدیر کانون فرهنگی هنری «عاشورا» مسجد امام حسین (علیه السلام) روستای بام اسفراین با اعلام این خبر گفت: این مراسم با حضور حامد شاکرنژاد، قاری بین المللی و قاریان استانی و شهرستانی در محل مسجد جامع بام برگزار شد.

وی افزود: این مراسم با مشارکت کانون فرهنگی هنری ثارالله بام برگزار شد.

حدادی ترویج فرهنگ انس با قرآن و ترغیب نوجوانان و جوانان برای گرایش به قرآن آموزی و تلاوت صحیح قرآن کریم را از اهداف برگزاری این برنامه نام برد.

وی همچنین افزود: در این مراسم از فعالان قرآنی و نیز اعضای فعال دو کانون فرهنگی و هنری «عاشورا» و «ثارالله» روستای بام با حضور مسئولان تقدیر شد.

گفتنی است، حامد شاکرنژادمتولد ۱۳۶۲در شهرستان مشهد حافظ قرآن وقاریبین‌المللیقرآنکریم است و هم‌اکنونمدیرطرح ملی تلاوتو همچنین مُبَلّغ قرآنی در بسیاری از کشورهای اسلامی و نیز غربی می باشد.

پایان

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir