مسابقه کتابخوانی «حماسه حسینی» برگزار می‌شود

اخبار، اخبار ویژه، خبر کانون‌ها، عمومی ۰ 25

 

 مسابقه کتابخوانی «حماسه حسینی» با هدف نشر فرهنگ کتابخوانی و ترویج و توسعه اندیشه‌های ناب اسلامی بر مبنای آثار شهید مطهری در ایام اربعین برگزار می‌شود.

 

هاشم شیرازیان، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی با اعلام این خبر گفت: در راستای ترویج فرهنگ معارف اهل بیت عصمت و طهارت به ویژه سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) و آشنایی با اندیشه شهید بزرگوار مرتضی مطهری، مسابقه کتابخوانی از کتاب حماسه حسینی شامل ۷۰ صفحه منتخب جلد اول توسط بنیاد علمی و فرهنگی شهید مطهری با مشارکت ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور در حال برگزاری است.

 

وی افزود: علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه می توانند با مراجعه به پرتال بچه های مسجد به نشانی bachehayemasjed.ir در این مسابقه حضور یابند.

 

شیرازیان اظهارداشت: علاوه بر جوایز کلی که از سوی بنیاد علمی و فرهنگی شهید مطهری به شرکت کنندگان تعلق می گیرد، ستاد هماهنگی کانون های مساجد نیز به قید قرعه به شرکت کنندگان عضو کانون های فرهنگی و هنری که از طریق سامانه بچه های مسجد ثبت نام کنند به ۳۰ نفر و همچنین مدیران کانون های فرهنگی و هنری که بیشترین شرکت کننده را داشته باشند به ۱۰ نفر، کمک هزینه سفر به کربلای معلی به ارزش ریالی ۵میلیون ریال اهدا می کند.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی، بیان کرد: علاقه مندان تا پایان اربعین می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

پایان پیام/

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir