اسامی برگزیدگان جشنواره ملی فیلم کوتاه روستا و عشایر:

اخبار، اخبار ویژه، جشنواره ها ۰ 31

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی به نقل از خبرگزاری شبستان؛

 بر اساس بیانیه هیئت داوران جشنواره ملی فیلم کوتاه روستا و عشایر در خراسان شمالی متشکل از مهرداداسکویی، فرهاد مهران فر، بهزاد خداویسی، کوروش عطایی و مهران رحمانی برگزیدگان این جشنواره به شرح ذیل معرفی و تجلیل شدند.

*در بخش صد ثانیه ای:

جایزه سوم فیلم صد ثانیه ای مستند تورلیدر به کارگردانی محمد صادق اسماعیلی استان کرمان

جایزه دوم فیلم صد ثانیه ای داستانی آبی نیست به کارگردانی نوح امانی خراسان شمالی

جایزه اول گروه داوری در این بخش فیلمی راشایسته جایزه اول نمی داند

*انیمیشن:

 جایزه سوم امی دتر (دختر عمو) ساخته زهرا خورشیدی استان مازندران

جایزه دوم : اشک باران اسماعیل عباسی از استان اذربایجان شرقی

جایزه اول سوم شخص ساخته احسان توکلی  خراسان شمالی

*داستانی:

بهترین تصویر برداری:  بازگشت دیپلم افتخار   و تندیس جایزه نقدی حمید مهرافروز استان گیلان

لوح تقدیر: سلاخ لوح تقدیر و جایزه نقدی احمد پورحکمت استان آذربایجان شرقی

صدا: بهترین صداگذاری بازگشت دیپلم افتخار تندیس جایزه نقدی حسین قورچیان استان گیلان

بهترین صدا برداری: عزیز دیپلم افتخار تندیس جایزه نقدی مصطفی بهمنی از استان تهران

تدوین: عزیز دیپلم افتخار تندیس جایزه نقدی ماهان عمادی استان تهران

یونس لوح تقدیر و جایزه نقدی سیامک سلیمانی استان تهران

بازیگری زن: فیلم عزیز/ دیپلم افتخار، جایزه نقدی یاسمن نصیری استان تهران

بازیگری مرد: فیلم یونس، دیپلم افتخار، جایزه نقدی مهدی صفرپور استان تهران

فیلمنامه: بهترین فیلمنامه، دیپلم افتخار، تندیس و جایزه نقدی به فیلم ذبح بصورت مشترک به آکو زند کریمی و سامان حسین پور استان کردستان

کارگردانی:

لوح تقدیر، جایزه نقدی به فیلم یونس آقای سیامک سلیمانی استان تهران

بهترین کارگردانی، دیپلم افتخار، تندیس و جایزه نقدی به فیلم بازگشت به آقای شهریار پور سیدیان استان گیلان

بهترین فیلم: دیپلم افتخار، تندیس و جایزه نقدی به فیلم عزیز آقای سید مهدی موسوی برزکی استان تهران

لوح تقدیر برای نگاه تجربی به یک موضوع مستند تقدیم می گردد به فیلم داستانی غلام و کنیز ، پژمان اکبرنژاد و سعید کریمی

*مستند:

جایزه بهترین پژوهش: به خاطر یک مشت علف دیپلم افتخار تندیس ندا حسین آبادی محمد علی یزدان پرست  استان مرکزی

صداگذاری: فیلم برک دیپلم ، تندیس ، حسین نارمنجی استان خراسان جنوبی

تصویر برداری:

لوح تقدیر نازگل  احسان استادی محمدی / سعید طالبی استان قم

آت چاپار دیپلم تندیس محمدرضا مهر آفرین استان البرز

تدوین: نازگل  دیپلم، تندیس  محمدرضا دهستانی استان قم

کارگردانی: استشهادی برای خانعلی  دیپلم ، تندیس آرمان قلی پور استان چهارمحال بختیاری

لوح تقدیر:

نگاه تصویری به رابطه عاطفی انسان و اسب به فیلم قارلاواج: احسان کمالی  ( خراسان شمالی )

لوح تقدیر برای نگاه آسیب شناسانه فیلمساز به باورهای غلط به فیلم ( بهای خون )به خانم مرجان خسروی استان چهارمحال بختیاری

لوح تقدیر برای اهمیت دادن فیلمساز به حفظ میراث بومی و احیاء صنعت بومگردی به فیلم ( درد شاعر ده ) به خانم گل اندام  صفری استان قزوین

لوح تقدیر برای پیام امید بخش و بازنگری در معشیت روستائیان به فیلم (ساروو) به آقای محمد عبدالهی خراسان جنوبی

لوح تقدیر به دلیل توجه ویژه به شرایط سخت زنان روستایی با بیان موجز و سینمایی به فیلم آشنگ به کارگردانی محمد صادق اسماعیلی از استان کرمان

 

گفتنی است؛ آیین اختتامیه جشنواره ملی فیلم کوتاه روستا و عشایر در خراسان شمالی شامگاه ١٧ تیرماه با معرفی و تجلیل از نفرات برتر در بخش های مستند، داستانی، پویا نمایی و ١٠٠ ثانیه ای در مجتمع فرهنگی و هنری گلشن بجنورد به کار خود پایان داد.

 

 

پایان/

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir