از ابتدای سال تاکنون؛

حمایت بیش از ۲۰۰ میلیون ریالی از کانون های فرهنگی هنری خراسان شمالی

اخبار، اخبار ویژه ۰ 8

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی از اختصاص مبلغ ۲۷۰میلیون ریال ویژه حمایت از کانون های فرهنگی هنری مساجد این استان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی،

هاشم شیرازیان، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی با اعلام این خبر گفت: این مبلغ از ابتدای سال تا کنون برای حمایت از فعالیت  کانون های مساجد استان  اختصاص یافته است.

وی در ادامه مبلغ مذکور را  شامل ۱۷۰ میلیون ریال سرانه بابت ثبت اعضاء کانون ها در سامانه بچه های مسجد و نیز  ۱۰۰ میلیون ریال حمایت  از کانون های ویژه که حایز رتبه در جشنواره روستاهای دوستدار کتاب شدند، اعلام کرد.

وی اضافه کرد: دو کانون «معراج السعاده» روستای بزنج از توابع شهرستان اسفراین و نیز روستای «ارکان» از توابع شهرستان بجنورد در جشنواره روستاهای دوستدار کتاب کشور سال ۹۷ خوش درخشیدند.

شیرازیان در بخشی دیگر افزود: در حال حاضر نظام پرداخت های مالی در کانون های مساجد تغییر کرده به طوریکه در سال های گذشته سرانه حمایتی مستقیما به حساب کانون واریز می شد، اما در حال حاضر معیار حمایت مالی از کانون برنامه ها و فعالیت های آن می باشد.

وی همچنین اعلام کرد: تمام اعتبارات ویژه ثبت اعضا به حساب کانون ها واریز و تسویه شده است  و از این پس در این خصوص هزینه ای پرداخت نخواهد شد.

پایان/

 

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir