خرداد ماه سال ۹۸؛

جشنواره سراسری فیلم کوتاه روستا و عشایر در خراسان شمالی برگزار می شود

اخبار، اخبار ویژه، خبر کانون‌ها، عمومی ۰ 115

 

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی از برگزاری نخستین جشنواره سراسری فیلم کوتاه روستا و عشایر به میزبانی خراسان شمالی در خردادماه سال ۹۸ خبر داد.

هاشم شیرازیان، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی شنبه (هجدهم اسفندماه) در نشست خبری به مناسبت سالروز تاسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد در جمع خبرنگاران گفت: نخستین جشنواره سراسری فیلم کوتاه روستا و عشایر با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ستادعالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد به میزبانی خراسان شمالی در خردادماه سال ۹۸ برگزار می شود که به این منظور ۱۲۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است.

 

وی به موفقیت کانون های فرهنگی و هنری مساجد روستایی در جشنواره ملی روستاهای دوستدار کتاب اشاره کرد و افزود: در پنجمین دوره این جشنواره روستاهای بزنج، ارکان و زوارم به همت مدیران کانون های فرهنگی و هنری این روستاها موفق به کسب رتبه های برتر شدند.

 

شیرازیان، رونمایی از کتاب «مس های طلا شده» و فعال سازی گروه سرود ۶۰۰ نفری دانش آموزان در ایام دهه فجر امسال را از برنامه های اجرایی در ایام دهه فجر خواند و اظهارداشت: در جشنواره نشریات تجربی «خبرآباد» هم نشریه کانون شهدای اسفیدان هم حائز رتبه شد.

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی، دیدار اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد با رهبر معظم انقلاب را یکی از دغدغه های مهم خواند و اظهارامیدواری کرد با پیگیری رییس ستادعالی این مهم هرچه سریع تر محقق شود.

 

وی توجه به مقوله هنر را از دیگر برنامه های مهم و اولویت دار برشمرد و افزود: تلاش می کنیم حوزه فعالیت های هنری در کانون های مساجد تقویت شود و شاهد بروز و ظهور استعدادهای هنری بیشتر در این حوزه باشیم.

 

 

پایان

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir