درخشش کانون شهدای اسفیدان در نخستین جشنواره ملی «خبرآباد»

اخبار، اخبار ویژه، عمومی ۰ 16

نشریه «اتفاقیه» کانون فرهنگی و هنری شهدای اسفیدان در نخستین جشنواره ملی نشریات و رسانه های مجازی روستا و عشایر کشور موفق به کسب سه عنوان برتری در بخش های مختلف این جشنواره شد.

صادق قربانی، مدیر کانون فرهنگی و هنری شهدای اسفیدان روستای اسفیدان به خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: نشریه «اتفاقیه» این کانون در نخستین جشنواره ملی نشریات و رسانه های مجازی روستا و عشایر کشور که به نام «خبرآباد» برگزار شد؛ توانست مقام سوم در بخش صفحه آرایی، مقام اول در بخش عکس و در نهایت در بخش عمومی به عنوان دومین نشریه برتر کشور شناخته شود.

 

وی با بیان اینکه این نشریه با مدیریت «ابراهیم اسفیدانی» به چاپ می رسد، افزود: نشریه اتفاقیه حدود چهار سال سابقه انتشار دارد که با همکاری تعدادی از فعالان فرهنگی و جوانان به چاپ می رسد.

 

گفتنی است؛ در مراسم اختتامیه و تقدیر از نفرات برتر این جشنواره که با حضور «دکتر جندقیان» معاون دهیاری های سازمان دهیاری های کشور،‌ «حجت الاسلام ارزانی» مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد و دبیر شورای فرهنگ و هنر روستا و عشایر کشور روز سه شنبه هفتم  اسفند ماه و به میزبانی اراک برگزار شد، برگزیدگان نشریات در هفت بخش خبر، مقاله، سرمقاله، گزارش، عکس، مصاحبه و صفحه آرایی و وبلاگ ها در سه بخش محتوی مطالب، شیوه طراحی و زیبایی و ساختار اطلاعاتی، معرفی و  تقدیر شدند.

پایان 

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir