در دومین شب از ایام دهه فجر،

مردم انقلابی روستای گریوان میزبان «۱۰شب، ۴۰ مسجد» شدند

 

 

«۱۰شب، ۴۰ مسجد» به همت کانون فرهنگی هنری شهدای گریوان در مسجد صاحب الزمان (عجل الله فرج الشریف)  این روستا به نحوی شایسته برگزار شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی؛

 حجت الاسلام مهدی مهرپویان، مسئول اداره تبلیغ حوزه علمیه خراسان شمالی در مراسم «۱۰شب، ۴۰ مسجد» که در مسجد صاحب الزمان  (عجل الله فرج الشریف) روستای گریوان از توابع شهرستان بجنورد برگزار شد،نهضت انقلاب اسلامی همان وعده قرآن کریم در در نابودی باطل و حقانیت حق نام برد.

وی تربیت افراد انقلابی و حماسه ساز در عرصه جهانی همچون سید حسن نصرالله و ابراهیم زکزاکی را ثمره نهضت و جریان بزرگ انقلاب اسلامی و رهبری های امام راحل و تاثیر و صدور آن عنوان کرد.

 

حجت الاسلام مهرپویان در ادامه گفت: امروز تمام دشمن با تمام قوا در مقابل کشور جهت گرفته و آنچه عزت این انقلاب اسلامی است را هدف گرفته که بیش از گذشته مراقبت می خواهد.

وی با عنوان اینکه عزت انقلاب اسلامی، مردم هستند، مردمی که به صف می شوند و در مقاطع مختلف حماسه می آفرینند، اظهار داشت: صف های آرا و رای گیری، صفوف راهپیمایی همه نشانه قدرت مردم و عزت است.

 

 

 

 

 

 

 

 

وی در تکمیل مطلب فوق و در ادامه خطاب به مسئولان متذکر شد: ایستادن مردم در صف و دریافت گوشت یخ زده و امثالهم ذلت است مسئولان باید تلاش کنند تا عزت ملت که همیشه به صف ایستادند و  برای دفاع  از آرمان های انقلاب سینه سپر کردند، حفظ شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

برگزاری مسابقه  و دیدار با خانواده طلبه شهید«بازرگان گریوانی» و دیدار با مادر بزرگوار آن شهید همام از اهم برنامه های این مراسم بود.

امشب و در سومین شب از ایام چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران،  مسجد حضرت قائم شهرستان بجنورد میزبان مراسم  «۱۰ شب، ۴۰مسجد» می باشد.

پایان/

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir