با حضور مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی؛

بازدید از فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان های گرمه و جاجرم صورت گرفت

 

 

بازدید از فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان های گرمه و جاجرم با حضور مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی ؛

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی طی بازدیدی دو روزه از کانونهای مساجد دو شهرستان جاجرم و گرمه در جریان فعالیت های اخیر این کانون ها قرار گرفت.

بر این اساس نشست با روسای فرهنگ و ارشاد اسلامی این دو شهرستان، با هدف برقراری ارتباط بیشتر این حوزه با اعضای کانون ها و معرفی قابلیت ها و بهره مندی از ظرفیت ارزشمند فعالیتهای کانون های مساجد این دو شهرستان از اهم فعالیت های صورت گرفته به شمار می رود.

 

همچنین تشریح برنامه های بزرگ فرهنگی هنری  دبیرخانه همچون طرح تشکیل گروه سرود به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، بیان  اهمیت  طرح پیوند مسجد مدرسه و خانواده، اجرای مسابقات قرآنی مدهامتان، طرح تفسیر کوتاه قرآن کریم و نیز تأکید بر تعامل دوسویه و هر چه بیشتر با کانون ها در این جلسات صورت گرفت.

گفتنی است در این بازدیدها نشست با مدیران کانون ها و بخش های تاثیرگذار همچون حوزه علمیه  و برگزاری نشست مشورتی با اعضای این کانون ها با هدف تبیین اهمیت سامانه بچه های مسجد و ثبت اعضا در این سامانه نیزفعالیت از مهمترین اهداف این بازدیدها بود، که انجام گرفت.

پایان/

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir