همزمان با سراسر کشور:

اجرای طرح مسابقه تفسیرکوتاه قرآن کریم در خراسان شمالی

اخبار، اخبار ویژه، جشنواره ها، عمومی ۰ 12

 

 

طرح مسابقه بزرگ تفسیر کوتاه قرآن کریم شامل جزء ۵ و ۶ همزمان با سراسر کشور در استان خراسان شمالی اجرا می شود

 

 

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد  خراسان شمالی؛

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی گفت: این طرح از سوی ستاد عالی کانون های مساجد کشور در سال جاری و بر اساس محتوای دو کتاب «تفسیر کوتاه و مسابقه قرآنی بر اساس جزء ۵» و «تفسیر کوتاه و مسابقه قرآنی بر اساس جزء ۶» در این استان و  همزمان در سراسر کشور در حال برگزاری است.

 

وی افزود: طرح مذکور شامل ۶۰ درس در خصوص تفسیر آیات بخش های اعلام شده است، که در آن هر جزء شامل ۳۰ درس بوده و محتوای آموزشی آن شامل کتاب درسی و سؤالات و محتوای دیجیتالی است که از طریق سایت www.abrshafagh.com ارائه می شود.

 

شیرازیان با بیان اینکه مجری این طرح دبیرخانه کانون های مساجد مازندران است که با همکاری سایر استان ها در یکی از مراکز خانه های نور استان برگزار می شود، اعلام کرد: شرکت در این طرح برای عموم آزاد بوده و مختص سن خاصی نیست،

 

وی در تکمیل مطلب فوق افزود: اعضای کانون های مساجد، افراد فعال قرآنی، متربیان خانه های نور و افراد شرکت کننده در کلاس های تفسیر کوتاه استان می توانند نسبت به شرکت در مسابقه آنلاین روزانه که به مدت ۶۰ روز از (۷ دی ۹۷) برگزار می شود، اقدام کنند و هر روز به قید قرعه به یک نفر که به سؤالات پاسخ صحیح بدهد، جوایزی اهدا شود.

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی همچنین گفت: افراد شرکت کننده در مسابقه آنلاین روزانه و افرادی که در کلاس ها شرکت کرده اند می توانند در آزمون پایانی که به صورت آنلاین، ۱۷ اسفند سال جاری برگزار می شود، شرکت کنند که به پنج نفر برتر جوایزی اهدا خواهد شد.

 

 

پایان

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir