برگزیدگان جشنواره ملی روستاهای دوستدار کتاب در استان تقدیر شدند

اخبار ۰ 10

 

مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره ملی روستاهای دوستدار کتاب در خراسان شمالی  با حضور مسئولان فرهنگی این استان برگزار شد.

 

به گزارش  روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی؛

حسین فرخنده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره روستاهای دوستدار کتاب و کتابداران برترکانون های استان، با اشاره به ترویج فرهنگ مطالعه، این مهم را اساس توسعه عنوان کرد  و گفت: هر اندازه آگاهی  جامعه بیشتر  شود مسئولیت پذیری و وظیفه مندی  افراد هم بیشتر خواهد شد.

وی ضمن تقدیر از فعالیت های ارزشمند صورت گرفته در کتابخانه کانون های مساجد استان و کسب رتبه های برتر توسط روستای اسفیدان و بزنج و پیش از این نیز توسط روستای قلعه خان و طبر در جشنواره ملی روستاهای دوستدار کتاب تداوم طرح های کتابخوانی در مساجد را خواستار شد.

فرخنده که در جمع کتابداران کانون های مساجد استان سخن می گفت، با تکمیل مطلب فوق افزود: هنر ما در این است  که موفقیت ها را تداوم تا در عمل شاهد  تکرار افتخار آفرینی ها باشیم.

وی در خاتمه برای حمایت از طرح های فرهنگی و کتابخوانی در کتابخانه های کانون های مساجد استان اعلام آمادگی کرد.

این نشست آموزشی با تقدیر از مدیران و مسئولان کتابخانه های روستایی که پیش از این در جشنواره ملی روستاهای دوستدار کتاب برای استان افتخار آفریدند، و نیز اهداء نمادین مجوز فعالیت کتابخانه های کانون ها به مسئولان آن، پایان یافت.

گفتنی است، در این نشست  با رونمایی از مجموعه منتشر شده از آثار آیت الله شهید بهشتی، به طور رسمی کتابخانه تخصصی با محوریت آثار آن شهید بزرگوار افتتاح شد.

پایان/

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir