مرحله استانی نخستین  جشنواره نشریات و رسانه های مجازی «خبرآباد» در خراسان شمالی

اخبار، اخبار ویژه ۰ 12

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی از برگزاری مرحله استانی نخستین جشنواره نشریات و رسانه های مجازی روستا و عشایر کشور با عنوان «خبرآباد» در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی؛

هاشم شیرازیان، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی با اعلام این خبر گفت: این جشنواره با هدف شناسایی و معرفی نشریات (محلی و تجربی)، ایجاد  انگیزه در فعالیت های نشریات، وبلاگ و سایت در روستاها  و هدایت آن به سمت  توسعه برنامه های فرهنگی روستا، بهره برداری از ظرفیت های رسانه  در روستا برای توسعه استفاده  از کالا و خدمات ایرانی به صورت ملی برگزار می شود.

وی مهلت ارسال آثار و نشریات را به دبیرخانه استانی تا ۱۰ دی ماه ۹۷ اعلام کرد و گفت: آثار منتخب استانی ۱۵ دیماه به دبیرخانه ملی جشنواره ارسال  و مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان  اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.

وی در خاتمه افزود: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و نیز دریافت فرم شرکت در این جشنواره علاوه بر بازدید از سایت جشنواره به آدرس www.khabarabad97.ir می توانند به محل دبیرخانه کانون های مساجد خراسان شمالی واقع در بجنورد- خیایبان شهید بهشتی جنوبی کوچه شهید مرتضی محمدی(کوچه اوقاف) مراجعه نمایند.

پایان/

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir