بازدید دبیرخانه کانون های مساجد از کانون های فرهنگی و هنری فاروج

عمومی ۰ 11

 

همزمان با شروع نیمه دوم سال، طرح بازدید دوره ای از کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی با بازدید از کانون های شهرستان فاروج آغاز شد

 

به  گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی؛

 

 

مسئول و کارکنان دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی روز شنبه هفتم مهرماه، در شهرستان فاروج حضور یافته و زمان ۱۲ ساعته ای را صرف آموزش نحوه ثبت نام در سایت بچه های مسجد، گپ و گفت با مدیران کانون ها و ارائه برنامه های ۶ ماهه دوم سال، در جریان قرار گرفتن دغدغه مدیران و فعالان کانون های فرهنگی و هنری و تبیین راهکارهای بهبود فضای کتابخانه ای کردند.

 

بر اساس این خبر، در ابتدای برنامه ها، مدیران ۲۰ کانون فرهنگی و هنری شهرستان فاروج در سالن اجتماعات فرهنگ و ارشاد این شهرستان گردهم آمدند و با نحوه ثبت نام اعضای کانون ها در سامانه بچه های مسجد آشنا شدند.

 

پس از تکمیل این دوره آموزشی و پاسخگویی به سوالات برخی مدیران که در ثبت اعضا با مشکل روبه رو شده بودند، «هاشم شیرازیان» مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد در خصوص اهمیت ثبت اطلاعات کانون ها در سامانه بچه های مسجد توضیحاتی ارائه داد و همچنین مهم ترین سیاست ها و برنامه های ۶ ماهه دوم سال را تبیین کرد.

 

 

 

گفتنی است؛ پس از اتمام این نشست که تا ظهر ادامه یافت، کارکنان دبیرخانه عازم روستای ترنیک شدند تا از نزدیک در جریان فعالیت های کانون فرهنگی و هنری انصار قرار بگیرند که با توجه به جمعیت سالخورده روستا و مهاجرت جوانان به شهرهای بزرگ، فعالیت های فرهنگی و هنری در این روستا و کانون رونق چندانی نداشت و قرار شد پس از ارزیابی های کامل و سنجش همه ابعاد، وضعیت کانون انصار تعیین تکلیف شود.

کانون علقمه روستای رستم آباد شهرستان فاروج آخرین کانونی بود که هنگام نماز مغرب و عشاء نوبت به آن رسید و پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشا، در فضایی صمیمانه مدیر کانون و اعضای جوان و فعال آن به بیان مسائل و دغدغه های کانون و روستا پرداختند و در ادامه از راهکارهای ارائه شده از سوی مسئول دبیرخانه بهره مند شدند.

پایان/

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir