ارسال ۳۳ اثر نشریه دیواری به مسابقه ملی «بحر کرم»

اخبار، اخبار ویژه، عمومی ۰ 18

۳۳ اثر نشریه دیواری کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی به چهارمین دوره مسابقه ملی نشریه دیواری «بحر کَرم» ارسال شد.


هاشم شیرازیان، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی گفت: با توجه به اینکه چهارمین دوره مسابقه ملی نشریه دیواری «بحر کَرم» به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان قم برگزار می شود، ۳۳ اثر نشریه دیواری از کانون های فرهنگی و هنری استان به دبیرخانه این مسابقه در استان قم ارسال شد.

 

وی اظهارداشت: ۱۲ کانون فرهنگی و هنری از شهرستان های بجنورد، راز و جرگلان، شیروان، مانه و سملقان و اسفراین در این مسابقه شرکت کرده اند که کانون های فرهنگی و هنری بجنورد با ارسال ۲۵ اثر نشریه دیواری بیشترین آثار را تولید کرده اند.

 

شیرازیان با بیان اینکه از شهرستان بجنورد هشت کانون فرهنگی و هنری در این مسابقه شرکت کرده اند، اظهارداشت: کانون حضرت علی اکبر علیه السلام و کانون نینوا به تفکیک ۵ نشریه، کانون علی بن ابیطالب و شهدای گریوان به تفکیک ۴ نشریه، ثامن الحجج سه نشریه، میثاق دو نشریه و کانون های صاحب الزمان و شمس الشموس هم هر کدام با یک نشریه در این دوره از مسابقات شرکت کرده اند.

 

وی با بیان اینکه کانون پشنده راز و جرگلان سه نشریه و کانون شهدای روئین یک نشریه به این مسابقه ارسال کرده اند، بیان کرد: کانون مرصاد شهرستان مانه و سملقان و کانون فاضل شهرستان شیروان هم هر کدام با دو نشریه در چهارمین دوره مسابقه نشریه دیواری بحر کرم استان قم حضور یافته اند.

 

سال گذشته روستای اسفیدان و روستای بزنج به همت کانون های فرهنگی هنری شهدای اسفیدان و معراج السعاده در جشنواره ملی روستاهای دوستدار کتاب جزو ۱۰ روستای برتر معرفی و تقدیر شدند.

 

 

پایان پیام/

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir