ارائه فعالیت های کتابخانه ای کانون های مساجد در دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استانی

اخبار، اخبار ویژه ۰ 26

فعالیت های کتابخانه ای  کانون های مساجد خراسان شمالی  در دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب این استان در معرض دید علاقمندان و بازدیدکنندگان قرا گرفت.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی،

هاشم شیرازیان، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی  در این باره گفت: فعالیت های کتابخانه ای کانون های مساجد این استان  در قالب غرفه ای فعال  در دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استانی  در معرض دید علاقمندان و بازدیدکنندگان قرا گرفت.

وی معرفی فعالیت های کانون ها، معرفی  و تبیین برنامه های و جشنواره های استانی و ملی در حوزه مطالعه و کتابخوانی  همچون جشنواره روستاهای دوستدار کتاب و مروجین کتابخوانی از اولویت  برنامه های غرفه دبیرخانه مساجد نام برد.

شیرازیان، در ادامه ثبت نام و شناسایی مروجین کتابخوانی، معرفی اهمیت فعالیت کانون های مساجد در بحث ترسیم تئوری و عملی راه های دستیابی به شکل گیری مسجد طراز اسلامی را نیز به اولویت های این برنامه افزود.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری خراسان شمالی همچنین گفت: ارائه تازه های کتب منتشر شده  و نرم افزم های  مرتبط با بحث کانون ها  و نیز فایل های آموزشی تدوین شده همچون مهر مساجد در حوزه آموزش کتابداران و کتابخانه های مساجد نیز از دیگر مواردی است که در این غرفه به نمایش درآمده است .

شیرازیان  همچنین از برگزاری نشست آموزشی ویژه کتابداران کانون های مساجد استان نیز خبر داد و اعلام کرد:  این نشست آموزشی روز جمعه ۵ آبان ماه جاری همزمان با سومین روز از برگزاری دهمین نمایشگاه کتاب استان برگزار می شود.

گفتنی است: در ۳۶۰ کانون فرهنگی هنری فعال مساجد استان  نزدیک به ۳۰۰ کتابخانه دارای مجور ونیز  به صورت مخزن باز فعال است.

یادآوری می شود، علاقمندان می توانند تا تاریخ ۸ آبان ۹۶ صبح ها از ساعت ۹ تا ۱۲ و عصرها از ساعت ۱۶تا ۲۱ ضمن بازدید و خرید از نمایشگاه کتاب استان و بهره مندی از تخفیف ۳۰ درصدی فروش کتب، از فعالیت های دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد در این نمایشگاه نیز بازدید نمایند.

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir