28 مهرماه؛

آزمون مفاهیم قرآن و نهج ‌البلاغه جشنواره «مدهامّتان» برگزار می‌شود

اخبار، اخبار ویژه ۰ 53

 

آزمون رشته مفاهیم قرآن و نهج‌البلاغه از سری بخش های دوازدهمین جشنواره قرآنی «مدهامّتان»، بیست و هشتم مهرماه به صورت اینترنتی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی؛

هاشم شیرازیان، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی با اعلام این خبر گفت: شرکت کنندگان در بخش مفاهیم قرآن و نهج‌البلاغه دوازدهمین جشنواره قرآنی «مدهامّتان» می توانند از ساعت ۹ الی ۱۹ روز جمعه بیست و هشتم مهرماه با مراجعه به سایت http://javananemasajed.ir/ به سئوالات اینترنتی این بخش پاسخ دهند.

 وی با بیان اینکه ۵۱ شرکت کننده برای حضور در این بخش ثبت نام کرده اند، اظهارداشت: منابع این آزمون جزوه‌ای ۱۲۰ صفحه‌ای با موضوع «نماز، امر به معرف و نهی از منکر از قرآن و نهج‌البلاغه» است که آماده و در اختیار شرکت‌کنندگان قرار گرفته است.

شیرازیان بیان کرد: در این آزمون مجموعاً ۲۰ سوال تستی و سه سوال تشریحی در نظر گرفته شده و با توجه به اینکه تا هشتم آبان ‌ماه باید تمامی افراد راه یافته به مرحله کشوری به دبیرخانه معرفی شوند؛ تلاش می کنیم تا نتایج این رشته هرچه سریع تر مشخص شود.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی افزود: در این روز مرحله استانی مسابقات قرآنی «مدهامتان» هم از ساعت ۹ صبح  در محل مدرسه قرآنی مشکات بجنورد آغاز می شود و ۱۹۰ خواهر و برادر در رشته های قرآنی قرائت (تحقیق)، حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، اذان، ترتیل و صحت قرائت حمد، سوره و اذکار نماز با هم رقابت می کنند.

گفتنی است؛ مرحله کشوری جشنواره قرآنی مدهامّتان ۱۴ تا ۱۷ آذرماه به میزبانی مشهد مقدس برگزار می‌شود.

 

پایان

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir