با حضور امام جمعه بجنورد؛

بانوان فعال کانون های فرهنگی و هنری مساجد تقدیر شدند

اخبار، عمومی ۰ 28

 

 

همزمان با برگزاری همایش تجلیل از نخبگان، فعالان و بانوان نمونه خراسان شمالی، از سه بانوی فعال حوزه عفاف و حجاب کانون های فرهنگی و هنری مساجد تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی؛

 

در همایش تجلیل از نخبگان، فعالان و بانوان نمونه خراسان شمالی در حوزه عفاف و حجاب که امروز پنج شنبه با حضور «حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی» نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مسئولان فرهنگی در حسینیه شهداء بجنورد برگزار شد، از سه بانوی فعال کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان هم تقدیر شد.

 

بنابراین گزارش؛ در این همایش از «زهرا براتی» مدیر کانون فرهنگی و هنری مشکات اسفراین، «بتول وفایی» مدیر کانون آموزش و «فرشته تختی» رابط خواهران کانون مصلی بجنورد با اهدای هدایا و لوح تقدیر، تجلیل شد.

 

بیست و یکم تیرماه سالروز قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب به عنوان روز عفاف و حجاب نامگذاری شده است، روزی که دژخیمان رضاخان مردم معترض به کشف حجاب را درمسجد گوهرشاد به خاک و خون کشید.

 

پایان 

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir