برای نخستین بار در کشورو به همت فعالان کانون های مساجد؛

مسابقات لیگ فوتسال مساجد در استان خراسان شمالی برگزار می شود

 

مدیرکانون فرهنگی هنری نسیم رحمت (کانون تخصصی ورزش ) شهرستان بجنورد از برگزاری مسابقات لیگ فوتسال  مساجد استان خراسان شمالی برای نخستین بار در کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی؛

میثم سلیمانی، مدیرکانون فرهنگی هنری نسیم رحمت (کانون تخصصی ورزش ) شهرستان بجنورد با اعلام این خبر گفت: این اقدام برای نخستین بار در کشور و ویژه  فعالان  و اعضای کانون های مساجد اتفاق می افتد .

وی در خصوص شرایط و ضوابط حضور ورزشکاران و تیم  ها در این باره اعلام کرد: لیگ در دو رده سنی  زیر ۱۲ سال  و آزاد برگزار می شود و حداکثر  با ۱۰ تیم در هر رده سنی اجرا خواهد شد.

وی با عنوان  اینکه  تمامی قوانین  مسابقات آن بر اساس قوانین به روز  و جاری فوتسال  کشور خواهد بود، افزود:  افراد زیر ۱۲ سال اجازه بازی  در تیم آزاد را نخواهند داشت  و هر بازیکن  می تواند تنها در یک تیم توپ بزند.

سلیمانی تعداد اعضای یک تیم را متشکل از ۱۵ بازیکن، یک سرپرست، یک  مربی برشمرد و افزود: لیگ به صورت رفت و برگشت  و بازی ها نیز جمعه هر هفته برگزار خواهد شد.

سلیمانی مهلت  ثبت نام تیم ها را تا  اول تیرماه ۹۶ اعلام کرد و افزود: مراسم قرعه کشی  ۲ تیرماه سال جاری  انجام می شود و شروع مسابقات نیز ۹ تیرماه  در محل سالن  ورزشی شهرک فرهنگیان بجنورد خواهد بود.

وی هزینه ثبت نام تیم ها برای رده سنی زیر ۱۲ سال را ۱۵۰ هزار تومان و برای بزرگسالان ۲۵۰ هزار تومان اعلام کرد.

وی در خاتمه اضافه کرد: علاقمندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با سید رسول کریمی راد و  شماره ۰۹۱۵۲۵۴۶۴۹۷ تماس بگیرند.

پایان/

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir