حضور مقتدرانه اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد در انتخابات

اخبار، اخبار ویژه، خبر کانون‌ها، عمومی ۰ 8

حضور مقتدرانه اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد در انتخابات

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی، با اشاره به ضرورت حضور آحاد مردم در صحنه انتخابات، از حضور مقتدرانه اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد در پای صندوق های رأی خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی؛

 

هاشم شیرازیان، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی با نزدیک شدن به موعد برگزاری انتخابات دوازدهین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا گفت: با توجه به تأکیدات  مقام معظم رهبری مبنی بر حضور حداکثری در انتخابات پیش رو، فعالان فرهنگی و خادمان مساجد بر خود لازم می دانند در این عرصه حساس سیاسی حضور یابند.

 

وی حضور گسترده همه مردم و مسئولان در صحنه انتخابات فردا بیست و نهم اردیبهشت ماه را مایه عزت، اقتدار و سربلندی ایران اسلامی و ناامیدی دشمن بیان کرد.

 

شیرازیان همه فعالان مساجد و کانون های فرهنگی و هنری به ویژه رأی اولی ها را به حضور در تعیین سرنوشت خود و جامعه دعوت کرد و افزود: در صورت نقش آفرینی درست و منسجم ما می توان انتظار آینده ای روشن و موفق را داشت.

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی تصریح کرد: با توجه به اینکه گروه های معاند نظام با برنامه ریزی گسترده سعی در القاء ناکارآمدی نظام و انقلاب و ایجاد شبهه در سلامت انتخابات دارند، وظیفه تک تک ماست با حضور خود در پای صندوق های رأی، نقشه های شوم دشمنان را خنثی کنیم.

 

پایان/

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir