کارگاه آموزشی «اطلاع رسانی و روابط عمومی» ویژه کانون های مساجد برگزار شد

 

کارگاه آموزشی « اطلاع رسانی و روابط عمومی» ویژه کانون های فرهنگی و هنری مساجد با حضور مدیران و فعالان کانون ها در بجنورد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی؛

 این کارگاه آموزشی به عنوان پنجمین کارگاه آموزشی مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد به مناسبت هجدهم اسفند بیست و چهارمین سالروز تاسیس کانون های مساجد بود که عصر پنجم اسفند با محوریت و موضوع « اطلاع رسانی و روابط عمومی » با همکاری کانون فرهنگی و هنری ثارالله در مسجد امام حسین علیه السلام بجنورد برگزار شد.

 

هاشم شیرازیان، مسئول خبرگزاری شبستان و دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی در این کارگاه آموزشی بر فعالیت مستمر رابطان خبری کانون های مساجد و برقراری تعامل با خبرگزاری شبستان جهت معرفی برنامه های کانون خود تأکید کرد.

 

حسین شکری، مدیر کانون فرهنگی و هنری ثارالله مسجد امام حسین علیه السلام بجنورد هم در این برنامه آموزشی به معرفی فعالیت های کانون پرداخت و بر تلاش همه مدیران کانون ها برای جذب بیش از پیش جوانان و نوجوانان به فعالیت های درون مسجدی تأکید کرد.

 

در این کارگاه آموزشی «سمیرا نیستانی» دبیر خبر خبرگزاری شبستان دفتر خراسان شمالی به معرفی سایت خبرگزاری شبستان و پورتال اطلاع رسانی دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان پرداخت و با آموزش اصول خبر نویسی، مدیران و فعالان کانون های مساجد را با شیوه های خبر نویسی و اطلاع رسانی فعالیت های کانون های فرهنگی و هنری آشنا کرد.

 

گفتنی ست؛ از یکم تا پنجم اسفند پنج کارگروه آموزشی به مناسبت سالروز تشکیل کانون های مساجد با عناوین و موضوع های «طرح و برنامه ریزی و توسعه کانون ها»، «اداری و مکاتبات»، «آموزش و پژوهش»، «فرهنگی و هنری» و «اطلاع رسانی و خبرگزاری» در شهرستان بجنورد برگزار شد.

 

 

پایان /

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir