حضور هیئت بازرسی ستادعالی کانون های مساجد در گلزار شهداء بجنورد

اخبار ویژه، عمومی ۰ 6

هیئت بازرسی ستادعالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور در بدو ورود به شهرستان بجنورد با حضور در گلزار شهداء این شهرستان با آرمان های شهدا تجدید عهد کردند.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی؛

هیئت بازرسی ستادعالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور به سرپرستی «محمدرضا جعفری» معاون آموزش و پژوهش ستادعالی عصر امروز (۱۴ آذر) پس از ورود به مرکز خراسان شمالی با حضور در گلزار شهداء این شهرستان با نثار فاتحه و شاخه گل یاد و خاطره شهدای انقلاب را گرامی داشتند.

در این برنامه که «مصطفی کرمی» کارشناس توسعه و برنامه ریزی و «فیض آبادی» کارشناس فرهنگی و هنری ستادعالی به عنوان دیگر اعضای تیم بازرسی و اعضای دبیرخانه کانون های مساجد خراسان شمالی هم حضور داشتند، به مقام شامخ امامزاده سیدعباس علیه السلام بجنورد هم ادای احترام شد.

گفتنی است؛ تیم نظارتی ستادعالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با هدف ارزیابی فعالیت های دبیرخانه مساجد، خبرگزاری شبستان و کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی از امروز به مدت دو روز در این استان حضور دارند.

بازدید از تعدادی از کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان ها، برگزاری نشست رابطان خواهر و برادر کانون های مساجد به صورت مجزا و دیدار صمیمی با مدیران مسئول فعال و شناسایی نقاط قوت و ضعف کانون ها و دبیرخانه مساجد استان از دیگر برنامه‌های هیئت نظارت و بازرسی ستادعالی کانون های مساجد کشور به شمار می رود.

پایان/

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir