از ابتدای سال جاری تا کنون؛

مساعدت بیش از ۲میلیارد ریالی به کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی

مساعدت بیش از ۲میلیارد ریالی به کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی
از ابتدای سال جاری تا کنون، مبلغ دو میلیارد و ۲۴۶ میلیون ریال اعتبار از سوی ستادعالی به کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی اختصاص یافت.
هاشم شیرازیان، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی با  اعلام این خبر گفت: در حال حاضر تعداد ۳۴۷ کانون فرهنگی و هنری در مساجد شهری و روستایی استان فعالیت دارد.

وی افزود: از مجموع این تعداد، ۱۳۷ کانون فرهنگی و هنری در مساجد شهرستان بجنورد، ۴۴ کانون در مساجد اسفراین، ۴۱ کانون در شهرستان مانه و سملقان، ۳۷ کانون در شیروان، ۳۱ کانون در جاجرم، ۲۳ کانون در فاروج، ۱۸ کانون در گرمه و ۱۶ کانون در مساجد شهرستان راز فعال است.

شیرازیان با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون، مبلغ دو میلیارد و ۲۴۶ میلیون ریال اعتبار از سوی ستادعالی به کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی اختصاص یافته است، اظهارداشت: از این میزان اعتبار، مبلغ ۹۱ میلیون و ۵۰۰ هزا ریال به کانون های شهرستان اسفراین، ۲۸۵ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به کانون های شهرستان بجنورد، ۴۱ میلیون و ۵۰۰هزار ریال به کانون های شهرستان جاجرم، ۵۱ میلیون ۵۰۰ هزار ریال به کانون های شیروان، ۳۱ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به کانون های فاروج، ۲۳ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به کانون های گرمه، ۵۲ میلیون ریال به کانون های مانه و سملقان و مبلغ ۱۹ میلیون ریال به کانون های شهرستان راز و جرگلان اختصاص یافته است.

پایان

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir