برگزاری بیست و دومین جشنواره فرهنگی و ورزشی جام نوروز در قلعه خان

 

به مناسبت فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت، ویژه برنامه های تعطیلات نوروزی به همت کانون فرهنگی و هنری چهارده معصوم علیه السلام روستای قلعه خان برگزار می شود.

اسفندیار مکرمی، مدیر کانون فرهنگی و هنری چهارده معصوم علیه السلام روستای قلعه خان شهرستان مانه و سملقان به خبرنگار خبرگزاری شبستان در بجنورد گفت: این ویژه برنامه های فرهنگی و ورزشی در دو رده سنی نوجوانان و جوانان جهت ایجاد شور و نشاط، شناسایی نوجوانان مستعد در امر فعالیت های ورزشی، استفاده از ظرفیت های موجود در کانون به منظور ایجاد انگیزه برای فعالیت های ورزشی و همچنین غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در ایام تعطیلات نوروزی برگزار می شود.

وی بیان داشت: افتتاحیه این جشنواره فرهنگی، ورزشی در رشته های پیاده روی عمومی، طناب کشی، کُشتی باچوخه، ورزش های رزمی (کاراته) مسابقه بومی محلی کمرکمر و مسابقات فوتبال به همراه اجرای موسیقی مقامی توسط هنرمندان استان خراسان شمالی همراه است.

مکرمی، با اشاره به اینکه این جشنواره به مدت ۱۰روز در محل مجموعه ورزشی این روستا برگزار می شود، اظهارداشت: افتتاحیه بیست و دومین دوره جشنواره جام نوروز دوم فروردین و اختتامییه آن در روز دوازدهم فروردین سال ۱۳۹۵ برگزار می شود.

لازم به ذکر است، این جشنواره همه ساله با حضور تیم های فوتبال از شهرهای بجنورد، آشخانه، قاضی، پیش قلعه و روستاهای شهرستان مانه و سملقان برگزار می شود.

پایان

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir