به مناسبت 18 اسفند، سالروز تاسیس ستاد عالی  کانون های فرهنگی هنری مساجد؛

دیدار  فعالان کانون های مساجد با خانواده شهدای مدافع حرم در درق و اسفراین

 

 

 

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی به همراه تنی چند از فعالان این کانون ها با خانواده شهدای مدافع حرم در شهر درق وشهرستان اسفراین دیدار کردند.

 

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی،

 

هاشم شیرازیان، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی به همراه کارکنان این دبیرخانه و نیز تنی چند از مدیران با خانواده شهیدان  مدافع حرم درشهر درق ونیز شهرستان اسفراین دیدار کردند ومقام شامخشان را با ادای احترام، ارج نهادند.

 

در این دیدارها ابتدا فعالان کانون ها بر سرمزار  شهید محمدتقی اربابی، از شهدای مدافع حرم  حاضر شدند و مزار آن شهید گلگون کفن عطر افشانی و گلباران کردند.

 

همچنین در اسفراین نیز دست اندرکاران دبیرخانه مساجد استان به همراه تنی چند از مدیران این کانونها با حضور در منزل شهید محمد ابراهیم توفیقیان، دیگر شهید مدافع حرم و دیدار با خانواده آن شهید بلند مرتبه،بر ساحت مقدس شهیدان سر به زانوی احترام نهادند و با آرمانهای امام راحل و شهدا تجدید پیمان کردند.

 

گفتنی است، شهید محمدتقی اربابی از اهالی شهر درق است که ۱۹ دی‌ماه سال جاری به‌منظور دفاع از حرم اهل‌بیت و مبارزه به تروریست‌های داعش به سوریه اعزام‌شده بود.

 

همینطور ستوان یکم پاسدار شهید محمد ابراهیم توفیقیان در عملیات آزاد سازی دو شهر شیعه نشین در سوریه بر مدار مدافع حرم به شهادت رسید .

 

پایان/

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir