حجت الاسلام یعقوبی:
نماز صبح مصداق جهاد اکبر است/ جوانان از بداخلاقی های فرهنگی پرهیز کنند

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی، از نماز صبح به عنوان جهاد اکبر نام برد و گفت: خوشا به حال افرادی که با لعنت بر شیطان، در مسجد حضور یافته و نماز جماعت را اقامه می کنند.

ju9vxqxw9jzz739n8sil

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی؛
حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی، قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی، صبح امروز (۱۲ اسفند) در جمع نمازگزاران مسجد صاحب الزمان عجل الله شهرستان بجنورد، از نماز صبح به عنوان جهاد اکبر نام برد و گفت: خوشا به حال افرادی که با لعنت بر شیطان، در مسجد حضور یافته و نماز جماعت را اقامه می کنند.

امام جمعه بجنورد از حضور جوانان و نوجوانانی که برای اقامه نماز صبح، خواب را بر خود حرام می کنند و در مسجد حاضر می شوند؛ قدردانی کرد و خطاب به آنان گفت: شما انسان های برگزیده ای هستید که لطف خداوند نصیب شما شده است.

حجت الاسلام یعقوبی، به نشانه های شیعه از کلام امام صادق علیه السلام اشاره کرد و اظهارداشت: اقامه نماز اول وقت، احسان به والدین و جهاد در راه خدا، سه ویژگی اصلی شیعیان به شمار می رود.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه اکنون زمان جهاد فرهنگی است، مبارزه با بداخلاقی ها و کج روی ها را از جمله مصداق مبارزه فرهنگی نام برد و افزود: نوجوانان و جوانان باید با آگاهی و بصیرت کافی از دین و نماز خود و جامعه مراقبت کنند.

در این مراسم از فعالان مسجد تجلیل شد.

مسجد صاحب الزمان عجل الله شهرستان بجنورد یکی از مساجد فعال این شهرستان است که نماز صبح هر روزه به امامت حجت الاسلام کمالی اقامه می شود.

پایان/

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir