اعلام همبستگی اعضا و فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی برای حضوردر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی به مناسبت فرا رسیدن ۲۲ بهمن و اهمیت و ارزشمندی حضور در راهپیمایی این روز بزرگ، بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی؛

۲۲ بهمن، روزی که خدا قلب حکیم و سراسر رئوفش را به دست ها و قلب جوشنده و رهرو ملت ایران گره زد و همت بلند ایران اسلامی را در لوای رهبری پیری فرزانه بر فراز قله آزادی و آزادگی به اهتزار درآورد. روزی که جوشش استبداد ستیزی و برکندن ریشه ظلم و طاغوت در افق رو به صعود جهان معاصر رخ نمایاند و انقلاب اسلامی ایران مستحکم و پایدار برتارک قله سرافرازی، سربلندی و استقلال درخشید.

انقلابی قدرتمند که پایه های کاخ خوش آب و رنگ مدائن در سیطره استکبار جهانی و اسلام ستیزی صهیونیست را به زانو درآورد، لرزاند و فرو پاشید وتمدن نوین اسلامی آغاز شد.

اکنون ماییم و انقلاب اسلامی که یادگار امام راحل است؛ ماییم و رهبر فرزانه‌ای که به خلوص، درایت و صلابتش می بالیم؛ ماییم و انسان‌های آزادی‌خواه جهان که چشم به بازوی توانمند و مدینه فاضله اسلام و مسلمانان دوخته‌اند؛ ماییم و میراث‌داری این انقلاب عظیم؛ راسخ و استوار، وفادار و متعهد؛ نه بیم شکست داریم، نه خوف پیروزی دشمن، و نه ترس بر جای ماندن کوله‌بار رسالت‌ها.

همچنان می‌مانیم و با تمام توطئه های دشمنان اسلام و این انقلاب اسلامی با پیروی و گوش جان سپردن به رهنمودهای رهبر عظیم‌الشان حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) مبارزه می‌کنیم و از همه‌حقوق مسلم خویش در عرصه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، دستاوردهای بزرگ علمی و فناوری بویژه انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای و دستیابی به دانش فضایی، دفاع کرده، این امانت الهی را به عصر حضور امام عصر (عجل الله تعالی فرجه‌الشریف) خواهیم سپرد.

اکنون و درآستانه فرارسیدن ۲۲بهمن، ما، اعضا و فعالان کانون های مساجد خراسان شمالی ولایتمدارانه و فرمانبردار رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) ‌بار دیگر مجدانه، همراه دیگر مردم ایران اسلامی با بصیرت و آگاهی هرچه بیشتر از مقابل مساجد به سمت مسیرهای راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن رفته و در این حضور میلیونی و حماسی شرکت کرده و مشت‌های محکم و گره‌خورده خود را بر استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهان خوار و رژیم غاصب اسرائیل کوبیده و حماسه‌ای دیگر را رقم خواهیم زد و فریاد هیهات من الذله سر خواهیم داد.

پایان/

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir