به مناسبت سی و هفتمین بهار پیروزی؛

برنامه فرهنگی «جشن انقلاب در آبادی» در خراسان شمالی برگزار می شود

روستای قلعه خان؛ میزبان برنامه فرهنگی «جشن انقلاب در آبادی»

 

برنامه فرهنگی«جشن انقلاب در آبادی» به مناسبت بزرگداشت سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب، به همت کانون فرهنگی و هنری چهارده معصوم علیه السلام در روستای قلعه خان شهرستان مانه و سملقان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد  خراسان شمالی؛

هاشم شیرازیان، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی گفت: ویژه برنامه های جشن انقلاب در آبادی به همت ستادعالی کانون های مساجد ویژه کانون های فرهنگی و هنری مساجد روستایی به مناسبت بزرگداشت سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود.

وی، معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی در مناطق روستایی و جامعه عشایری، ترویج گفتمان انقلاب اسلامی و آرمان های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، معرفی عملکرد و دستاوردهای ستادعالی و دبیرخانه استان در مناطق روستایی وعشایری و همچنین تکریم و تجلیل از کانون های روستایی موفق و چهره انقلابی را از محورهای اصلی برنامه جشن انقلاب اعلام کرد.

شیرازیان با بیان اینکه در استان خراسان شمالی، روستای قلعه خان به عنوان میزبان این برنامه فرهنگی در نظر گرفته شده است، اظهارداشت: این برنامه به همت کانون فرهنگی و هنری چهارده معصوم علیه السلام برگزار می شود.

وی با بیان اینکه جشن انقلاب ۱۴ بهمن در روستای قلعه خان برگزار می شود؛ دیدار با خانواده شهدا، جشنواره غذاهای سنتی، برگزاری مسابقه کُشتی با چوخه، طناب کشی، پیاده روی، اجرای سرود، بیان شعر و خاطره و سخنرانی را از جمله برنامه های این جشن اعلام کرد.

 

پایان

۱ دیدگاه

  1. بهاری مجتبی ۶ بهمن ۱۳۹۴ در ۵:۱۸ ق.ظ - پاسخ

    برنامه خوبیست تا انجایی که اطلاع دارم مربوط به روستای مرزی در ابادی است

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir