همزمان با گرامیداشت دهه فجر؛

برنامه «۱۰ شب ۱۰ مسجد» در مساجد خراسان شمالی اجرا می شود

همزمان با گرامیداشت دهه فجر؛

برنامه «۱۰ شب ۱۰ مسجد» در مساجد خراسان شمالی اجرا می شود

 

مسئول کمیته مساجد ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی خراسان شمالی، از اجرای برنامه «۱۰ شب ۱۰ مسجد» در مساجد خراسان شمالی به مناسبت ایام الله فجر انقلاب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی؛

 هاشم شیرازیان، مسئول کمیته مساجد ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی خراسان شمالی گفت: کمیته مساجد تاکنون دو جلسه برنامه ریزی برگزار کرده که اجرای برنامه «۱۰ شب ۱۰ مسجد» در مساجد، مهم ترین مصوبات به شمار می رود.

 

وی با بیان اینکه تلاش ما در اجرای برنامه «۱۰ شب ۱۰ مسجد» برگزاری برنامه های شاد و متنوع و همچنین آگاهی بخشی به جامعه به ویژه در مناطق حاشیه شهر و محروم است، افزود: لیست مساجد میزبان از این برنامه در جلسات بعدی این کمیته اعلام می شود.

 

شیرازیان، تقدیر از مؤذنان، مکبران و قاریان جوان طرح تلاوت نور را از دیگر برنامه های کمیته مساجد معرفی کرد و اظهارداشت: در این ایام، برنامه دیدار با خانواده شهدا نیز برنامه ریزی شده است.

 

وی ختم قرآن در ۶ دقیقه در مساجد و هدیه به روح ملکوتی امام خمینی(ره)، شهدای محله و انقلاب را از دیگر مصوبات جلسات کمیته مساجد اعلام کرد.

 

مسئول کمیته مساجد ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی خراسان شمالی، غبارروبی مزار شهدا، استقرار پایگاه های صلواتی و پایگاه سلامت و برگزاری کارگاه های آموزشی اشتغال را از دیگر برنامه های پیش بینی شده ذکر کرد و افزود: قطعا در جلسات بعدی اعضای کمیته مساجد برنامه های جامع تر و کامل تری مصوب می شود.

 

 پایان/ 

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir