خاطرات مدیران کانون های مساجد استان گردآوری می شود

خاطرات مدیران کانون های مساجد استان گردآوری  می شود

خاطرات مدیران کانون های مساجد استان خراسان شمالی به مناسبت بیست و سومین سالگرد تاسیس ستاد الی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور  گردآوری و منتشر می شود.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی،

هاشم شیرازیان، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی با اعلام این خبر گفت: انتشار این مجموعه مکتوب  با هدف معرفی هرچه بیشتر فعالیت ها و قابلیت های کانون ها و نیز نمود تجربه های ارزشمند فرهنگی و اثرگذار مدیران و فعالان این کانون ها در این رابطه انجام می گیرد.

وی افزود: این  مجموعه در آستانه ۱۸ اسفند، سالروز تاسیس ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد  کشور در این استان منتشر می شود.

شیرازیان ادامه داد: مدیران کانون های فرهنگی هنری استان تا ۱۵ بهمن ماه سال جاری  فرصت دارند تا سه خاطره از دوران فعالیت خود در کانون به این دبیرخانه ارسال  و بهترین آن انتخاب در مجموعه فوق منتشر خواهد شد.

وی درادامه برگزاری  کارگروه های فرهنگی هنری، جلسات هیئت نظارت شهرستانی، معرفی کانون های برتر و تجلیل از فعالان این کانون ها و معرفی کانون الگو را از اهم برنامه های در نظر گرفته ویژه سالروز تاسیس ستاد عالی کانون های مساجد در این استان عنوان کرد.

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir