در آستانه سالروز شهادت شمس طوس؛

توزیع یکهزار پوستر دومین سوگواره منطقه ای امام رئوف ویژه شهادت امام هشتم (ع)

اخبار، اخبار ویژه، اطلاعیه ها، جشنواره ها، عمومی ۰ 38

در آستانه سالروز شهادت شمس طوس؛

توزیع یکهزار پوستر دومین سوگواره منطقه ای امام رئوف ویژه شهادت امام هشتم  (علیه السلام ) 

 

یکهزار پوستر دومین سوگواره منطقه ای امام رئوف(از قدم های آسمانی تا امام مهربانی) ویژه کاروان های پیاده به مقصد حرم رضوی  و شهادت امام هشتم (علیه السلام)  در استان های سمنان، مازندران، گلستان و نیز سه استان خراسان شمالی، رضوی و جنوبی توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی؛

هاشم شیرازیان، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی با اعلام این خبر گفت:  در آستانه شهادت امام مهربانی ها ، علی بن الموسی الرضا (علیه السلام) تعداد یکهزار پوستر مربوط به دومین سوگواره منطقه ای امام رئوف(از قدم های آسمانی تا امام مهربانی) ویژه کاروان های پیاده به مقصد حرم رضوی  و شهادت امام هشتم (علیه السلام)  در استان های سمنان، مازندران، گلستان و نیز سه استان خراسان شمالی، رضوی و جنوبی توزیع شد.

 

وی در ادامه با عنوان اینکه این سوگواره برای دومین سال پیاپی به همت استان خراسان شمالی و با همکاری استان های مازندران، گلستان، سمنان و نیز دو استان خراسان رضوی و جنوبی برگزار می شود،  افزود: فراخوان این سوگواره در رشته های عکاسی،  خاطره نویسی، طراحی پوستر و دلنوشته با موضوع کاروان های پیاده از مسجد تا بارگاه منور حضرت امام علی بن موسی الرضا (علیه السلام) تدوین و برنامه ریزی شده است.

 

وی مسابقه عکاسی این سوگواره را شامل  دو گروه عکاسی حرفه ای و آماتور با موبایل اعلام کرد و اضافه کرد:  در رشته عکاسی همچنین بخش ویژه نیز در نظر گرفته شده که با موضوع   نماز اول وقت در بین کاروان پیاده با توجه به حدیث امام رضا (علیه السلام) “همواره نماز را در اول وقت بجای آورید” برگزار می شود.

شیرازیان در معرفی بیشتر این سوگواره   مسابقه خاطره نویسی و دلنوشته  را در دو رده سنی نوجوانان ۱۵- ۲۶سال و ۲۶ سال به بالا اعلام کرد.

وی مهلت ارسال آثار به این سوگواره را ۸ دی ماه سال جاری  اعلام کرد  و اظهار داشت: علاقمندان برای  شرکت در سوگواره  فوق می توانند آثار خود را با موضوع کاروان پیاده از مسجد تا حرم منور رضوی(حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام) به دبیرخانه جشنواره در بجنورد ارسال نمایند.

وی در تکمیل این خبر گفت: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های ۰۵۸۳۲۲۳۷۳۲۷ و ۰۵۸۳۲۲۳۷۴۰۲ تماس بگیرند و  نیز برای مشاهده و دسترسی به فرخوان این سوگواره به آدرس اینترنتی www.dkm.ir http:// و http://www.javananemasajed.ir   مراجعه کنند.

 

لازم به توضیح است؛ آدرس دبیرخانه این سوگواره، استان خراسان شمالی- بجنورد- خیابان شهید بهشتی- کوچه شهید سید مرتضی محمدی(کوچه اوقاف)- دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجدخراسان شمالی- کد پستی ۹۴۱۴۷۳۶۴۹۳ است.

پایان/

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir