با حضور مدیرکل کتابخانه های ستاد عالی کانون های مساجد کشور؛

پروژه های کتابخانه ای کانون های مساجد خراسان شمالی کلنگ زنی و افتتاح می شود

با حضور مدیرکل کتابخانه های ستاد عالی کانون های مساجد کشور؛
پروژه های کتابخانه ای کانون های مساجد خراسان شمالی کلنگ زنی و افتتاح می شود

پروژه های کتابخانه ای کانون های مساجد خراسان شمالی با حضور مدیرکل کتابخانه های ستاد عالی کانون های مساجد کشور کلنگ زنی و افتتاح می شود.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی؛
هاشم شیرازیان، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی با اعلام این خبر گفت: ساختمان کتابخانه «حجاب» روستای قراجه رباط از توابع شهرستان جاجرم با حضور دکتر ابوالفضل هاشمی، مدیرکل کتابخانه های ستادعالی کانون های مساجد کشور امروز شنبه ۷ آذر ماه جاری به طور رسمی به بهره برداری می رسد.
وی، از کلنگ زنی پروژه ساختمان کتابخانه وکانون مسجد روستای بند یغمور از روستاهای توابع شهرستان بجنورد و افتتاح نمایشگاه کتاب در این کانون با حضور مسئولان کشوری و استانی خبر داد.
وی همچنین از افتتاح کانون و کتابخانه «حضرت رقیه (سلام الله علیه)» در مسجد روستای درکش، از نقاط دیدنی و یکی ازمناطق گردشگری استان در مانه و سملقان خبر داد.
شیرازیان، بازدید از کتابخانه های کانون های مساجد استان با حضور مسئولان کشوری و استانی، دیدار با کتابداران در جاجرم و برگزاری اولین جلسه هیئت نظارت بر کانون های فرهنگی هنری شهرستان گرمه را نیز به این برنامه ها افزود.
وی همچنین برگزاری مراسم رونمایی از کتاب “آنچه مدیران باید بدانند” ، رونمایی از مستند تلویزیونی “سلام بر اسلام”، برگزاری چهارمین جلسه ستاد برگزاری دومین جشنواره فرهنگی روستاهای دوستدار کتاب در روستای قلعه خان به همت کانون فرهنگی و هنری چهارده معصوم مسجد این روستا، و نیز برگزاری دومین جلسه ستاد هماهنگی استانی جشنواره روستاهای دوستدار کتاب و پایتخت کتاب ایران و نشست با اصحاب رسانه را نیز در طی امروز و فردا در استان اعلام کرد.
پایان/

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir