به همت دبیرخانه کانون های مساجد خراسان شمالی؛

طرح پیشخوان خانواده (سامانه مدیریت خانواده) در این استان معرفی شد

اخبار، اخبار ویژه، عمومی ۰ 13

به همت دبیرخانه کانون های مساجد خراسان شمالی؛

طرح پیشخوان خانواده (سامانه مدیریت خانواده) در این استان معرفی شد
_MG_0019
طرح پیشخوان خانواده (سامانه مدیریت خانواده) با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی و ارتقاء سطح زندگی خانوادگی عموم مردم در استان خراسان شمالی به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد این استان با حضور تنی چند از نمایندگان دستگاه های فرهنگی و تأثیرگذار این استان معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی،
طرح پیشخوان خانواده (سامانه مدیریت خانواده) با هدف ارتقاء سبک زندگی اسلامی در استان خراسان شمالی به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد این استان با حضور تنی چند از نمایندگان دستگاه های فرهنگی و تأثیرگذار این استان معرفی شد.

 

photo_2015-11-25_13-20-02
مهندس مهدی یداللهی، مدیر موسسه باشگاه زوج ایرانی و ارائه دهنده این طرح ضمن معرفی این سامانه در جمع نمایندگان دستگاه های فرهنگی و نیز تأثیرگذار این استان که در محل دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی گرد هم آمده بودند، این مهم را تلاش برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و دغدغه های فرهنگی معظم له در راستای تبین سبک زندگی اسلامی عنوان کرد.
وی این طرح را در قالب سیستم نرم افزاری عنوان کرد و گفت: در این طرح سعی شده تا با مشاوره و تهیه بانک اطلاعات از موارد مختلف تأثیرگذار به سمت استحکام بنیان خانواده حرکت شود.
وی افزود: هدف ما رصد کردن مخاطبان و دنبال کردن با تمام اعضا و زوجین به سمت یک زندگی پایدار و کاهش آمار طلاق و تحکیم بنیان خانواده با سه رویکرد مذهبی، روانشناسی و نماز و خانواده است.
وی این طرح را به صورت آنلاین و با ارائه کیوسک خدمات خانواده عنوان کرد.
هاشم شیرازیان، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی نیز در این جلسه از نمایندگان دستگاه های حاضر خواست تا در معرفی و اجرای این طرح در جهت هم افزایی برای برگزاری برنامه های مشترک با موضوع خانواده تلاش کنند.

photo_2015-11-25_13-20-43
پایان/

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir