ماهواره و شبکه ها اجتماعی جوانان را به انحراف می کشد

اخبار ویژه، مصاحبه ۰ 83

برگزاری شبستان:یک جانباز ۷۰ درصد با بیان اینکه امروز با جنگ نرم علیه جوانان روبه رو هستیم گفت:شبکه های اجتماعی و ماهواره ها که زیر سلطه اسراییل فعالیت دارند جوانان را به انحراف و فساد می کشاند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان، جنگ تمام شده بود، اماهنوز مناطقی بودند که بدست دشمن و منافقین مین گذاری شده بودند، حامد نور محمدی سال ۷۰ برای پاک سازی مین های  کاشته شده به یکی ازمناطق کردستان اعزام شد و در روز آخرکه تقریبا تمام مناطق را پاکسازی کرده بودن، دوچشم و دودست خود را بر اثر انفجار مین از دست داد.

این روزها دلگیر است از جوانان، او نمی بیند، اما می شنود و دلش می گیرد و به قول خودش گاهی از رفتاهای جوانان هنگامی که می شنود، موهای بدنش سیخ می شود.

نورمحمدی به خبرنگار شبستان می گوید: جوان دیروز با جوان امروز زمین تا آسمان تفاوت دارد. جوانان نیز درگذشته می توانستند کارهایی که جوانان امروزی انجام می دهند، اما نکردند.

این جانباز ۷۰ درصد تصریح  کرد: اگر گلزار شهدا را نگاه کنید میانگین سن شهدا ۱۸ تا ۲۵ است و خیلی از نوجوانان ۱۴ ساله را نیز می بینید که در جبهه های نبرد جان داده اند تا از دین و خاک کشور دفاع کنند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با تهاجم فرهنگی بیان کرد:جنگ نرم بدتر از جنگ سخت است و خیلی بیشتر به جامعه آسیب می رساند.امروز با جنگ نرم علیه جوانان روبه رو هستیم.

نورمحمدی تصریح کرد: شبکه های اجتماعی و ماهواره ها که زیر سلطه اسراییل فعالیت دارند جوانان را به انحراف و فساد می کشاند.

این جانباز ۷۰ درصد بیان کرد: امروز جوانان کمتر مسوولیت پذیر هستند و هنگامی که ازدواج می کنند با دلایل واهی از هم جدا می شوند. ارتباط جوانان باید با اهل بیت بسیار شود چرا که اهل بیت (ع) کشتی نجات ما است.

دیدگاهی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های الزامی مشخص شده‌اند. *

اطلاعات تماس

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید مرتضی محمدی (اوقاف)، بعد از اداره کل اوقاف و امور خیریه، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خراسان شمالی و دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان
تلفن: ۳۲۲۳۷۳۲۷ (۰۵۸)
ایمیل: info[at]dkm.ir